کد خبر : ۶۷۸۸۱ - شنبه , ۲۰ / آذر / ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۴
برگزاري ششمین کنفرانس بین المللی مدیریت فناوری
ششمین کنفرانس بین‌المللی و دهمین کنفرانس ملی مدیریت فناوری با محوریت «یادگیری فناورانه و رقابت‌پذیری در عصر تعاملات بین‌المللی» برگزار شد.

 ششمین کنفرانس بین‌المللی و دهمین کنفرانس ملی مدیریت فناوری با محوریت "  و رقاب کت‌های ایتالیایی برای همکاری با شرکت‌های ایرانی صحبت کرده و با اشاره به دیدار وزیران علوم دو کشور، از تفاهم دو کشور درباره این موضوع و همکاری‌های علمی بیشتر ابراز خرسندی کرد.

در پایان علاوه بر تشکر برای دعوت هیئت ایتالیایی، بیان داشت که با توجه به نقاط مشترک در فناوری‌ها، ایده‌ها و حتی عواطف نزدیک دو کشور می‌توان به همکاری‌های مشترک اظهار امیدواری نمود.

در ششمین کنفرانس بین‌المللی و دهمین کنفرانس ملی مدیریت فناوری 167 مقاله رسیده که 33 درصد آنها پذیرفته شده اند و 44 مقاله به صورت پوستر، 8 مقاله به صورت شفاهی و 4 مقاله به عنوان تجربه برتر در این کنفرانس ارائه شد.

همچنین در این کنفرانس پنل های تخصصی گوناگونی برگزار شد که به برخی از آن‌ها می‌توان به بازیگران توسعه اقتصاد دانش بنیان هماهنگی و هم‌افزایی، ضرورت و الزامات مالی،  استانداردسازی در یادگیری فناورانه و رقابت‌پذیری، ظرفیت جذب و یادگیری فناورانه بنگاه‌های دارویی ایران اشاره کرد.http://iranecona.com/67881/برگزاري-ششمین-کنفرانس-بین-المللی-مدیریت-فناوری
منبع خبر :