کد خبر : ۶۸۷۲۱ - پنجشنبه , ۰۹ / دی / ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۲
نمایشگاه تخصصی صنعت برق، آب و تاسیسات آب و فاضلاب در شیراز گشایش یافت
 دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت برق، صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان فارس واقع در شهرک گلستان شیراز گشایش یافت.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه های بین المللی استان فارس، شامگاه چهارشنبه در آیین افتتاح این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه با حضور 70 شرکت از سراسر کشور در قالب 160 غرفه در 2 سالن حافظ و بهار در فضایی به وسعت بیش از هشت هزار متر مربع برپا شده است.
عبدالناصر اسکندری افزود: در این نمایشگاه صنعتگرانی از استان های تهران، مازندران، قم، خراسان رضوی، اصفهان، ایلام،البرز و فارس حضور دارند.
وی بیان کرد: در این نمایشگاه، جدیدترین دستاوردها و خدمات در زمینه طراحی و ساخت تابلوهای برق، رله های فرمان، تجهیزات شبکه، اتوماسیون صنعتی و تولید انواع ملزومات برق الکتریکی، کابل، سیم، لامپ کم مصرف و LED، پمپ های آب، دستگاه های تصفیه صنعتی و خانگی آب، مخازن آب،لوله های UPVC، کشاورزی و صنعتی، اتصالات پلیمری، شیرآلات و اتصالات تحت فشار و کنتورهای هوشمند الکترومغناطیسی به نمایش گذاشته شده است.
لامپ ال ای دی (LED) نوعی لامپ جامد است که با استفاده از سیستم دیود نورافشان مصرف انرژی را بسیار کاهش می دهد و همین امر سبب شده تا طرفداران ویژه ای را در میان تولید کنندگان ،فروشندگان و مصرف کنندگان این نوع کالا داشته باشد. از دیگر ویژگی های این لامپ ها عمر بالای آنهاست. 
لوله‌ها UPVC یا لوله پلیکا برای انتقال فاضلاب خانگی و صنعتی بکار می رود و این نوع لوله‌ها در برابر عوامل محیطی و شیمیایی بسیار مقاوم هستند.
اسکندری اظهارداشت: این نمایشگاه با هدف کمک به توسعه کشور و پیشرفت صنایع و فراهم آوردن زمینه ای مساعد برای تبادل تجربیات و معرفی توانایی های استان فارس برپا شده است.
وی با بیان اینکه شرکت نمایشگاه های بین المللی فارس، بزرگترین مرکز هم افزایی اقتصادی و فرهنگی منطقه جنوب کشور است، بیان داشت: استان فارس به عنوان استان معین در جنوب ایران در صنعت برق، آب و فاضلاب اهمیت ویژه ای در کشور و صنعتگران این عرصه دارد از این رو برپایی چنین نمایشگاهی در شیراز بسیار حائز اهمیت است.
دوازدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت برق، صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب تا یازدهم دی ماه جاری از ساعت 16 تا 21 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی فارس واقع در شهرک گلستان برای بازدیدکنندگان دایر است.http://iranecona.com/68721/نمایشگاه-تخصصی-صنعت-برق،-آب-و-تاسیسات-آب-و-فاضلاب-در-شیراز-گشایش-یافت
منبع خبر :